بهترین فوق تخصص زنان و زايمان

بهترین فوق تخصص زنان و زايمان

بهترین فوق تخصص زنان و زايمان

بهترین فوق تخصص زنان و زايمان از راه های متعددی شناسایی می شوند . یکی از این راه ها توجه به سطح دانش و اطلاعات این متخصص می باشد . آگاهی یک پزشک از ویژگی های هر عارضه و راه درمان آن از طریق تحصیل ، به روز نگه داشتن اطلاعات و کسب تجربه در سالیان طولانی به دست می آید ، لذا می توان نتیجه گرفت که تحصیل در دانشگاهی معتبر و فعالیت طولانی مدّت در این عرصه یکی از راه های شناسایی بهترین فوق تخصص زنان و زايمان می باشد .

اگرچه وجود چنین ویژگی هایی در دکتر نادر حشمتی به عنوان دانش آموخته دانشگاه های فرانسه و دارای ده ها سال فعالیت در این عرصه صدق می کند ، اما ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که نباید از آن ها غافل شد . متخصص زنان و زایمان به عنوان پزشکی که سوگند بقراط را یاد کرده و خود را موظف به حفظ جان و بازیابی سلامت انسان ها دانسته است باید انسانی توانا ، صمیمی ، متعادل و دلسوز باشد . بی تردید همه بیماران برای چکاپ و در حالتی ایده آل به پزشک معراجعه نمی کنند ، لذا این فرد موظف است تا با تفقّد و شکیبایی به سخنان بیمار خود گوش داده ، محیطی آرام برای وی ساخته و موثرترین روش درمانی را به فراخور حال وی انتخاب نماید . داشتن وجدان کاری ، پایبندی به اصول اخلاقی ، فروتنی و برخورد محترمانه با بیمار نیز از دیگر ویژگی های پزشکی محبوب و مطلوب در همه زمینه ها می باشد .

با گذر از هزینه های ویزیت که سنگینی آن برای بسیاری از بانوان به عدم مراجعه به پزشک ختم می شود ، می توان انجام برخی اقدامات تخصصی در حوزه سلامت بانوان را فاکتورهای شناسایی بهترین پزشک زنان و زایمان دانست . درمان ناباروری به عنوان اولین عامل شناسایی بهترین متخصص زنان ، به دلیل اینکه امری نیازمند دانش ، مهارت ، تجربه و صبر و شکیباییست ، چنانچه از دستان ماهر پزشکی بر آید ، مبیّن مهارت وی در درمان سایربیماری های بانوان نیز می باشد . عامل بعدی کیفیت عملکرد دکتر در زایمان های طبیعی و سزارین می باشد . در این دو عمل بویژه برای مادری که اولین تجربه زایمان خود و دوره نقاهتش را تحت نظر پزشک سپری می کند بسیار حائز اهمیت  می باشد . در این دوره جراح زنان و زایمان در هر جلسه با ملایمت و سعه صدر به معاینه مادران باردار می پردازد . از سویی دیگر زمانی که مادران به وجود آنان نیاز دارند در دسترس بوده و پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود . انجام عمل های زیبایی واژن نیز از دیگر عناصریست که با استناد به آن ها می توان به میزان مهارت یک متخصص زنان پی برد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *