جراح زنان و زایمان

ترشحات بین دو قاعدگی

ترشحات بین دو قاعدگی

جراح ها ، اصولا افرادی هستند که زمینه جراحی کاملا مجرب بوده و از تکنیک ها و فنون جراحی آگاه هستند .

در ایران باستان ، به فردی که امور مربوط به جراحی  را انجام میدهد ، یا همان جراح ، کاردپزشک میگفتند .

جراحی به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی ، تبدیل به یکی از زیرشاخه های علم پزشکی شده و یکی از پیچیده ترین و حساس ترین روش های پزشکی میباشد ، که یکی از زیر مجموعه های آن نیز جراح زنان و زایمان و یا جراحی زنان و زایمان میباشد .

یکی از مهمترین سوالات و بیشترین سوالاتی که توسط افراد مختلف از جراح زنان و زایمان پرشیده میشود ، این است که ، آیا ترشحات سفیدی که در بین دو قاعدگی بوجود میاید طبیعی هستند یا خیر ؟

نظر و پاسخ تمامی افرادی که متخصص و جراح زنان و زایمان میباشند ، به این سوال این است که ، ترشحات سفید رنگی که در این دوران دیده میشود ،  کاملا طبیعی بوده و به هیچ عنوان غیر طبیعی نمیباشند .

مهمترین دلیلی که رحم و غده های مربوطه ، نسبت به ترشح این مواد سفید رنگ اقدام میکنند ، جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند ، عفونت و ورود کثیفی ها و میکروب ها به رحم میباشد .

پیرو پاسخ های جراح زنان و زایمان ، دریافتیم که این ترشحات کاملا طبیعی بوده و در زمان تخمگذاری و … نیز میتواند افزایش بیابد .

بنابرین هیچ جای نگرانی و استرس وجود نداشته و میتوانید به راحتی نسبت به ادامه روال عادی مراقبت های خود ادامه بدهید .

البته این ترشحات زمانی خطر ناک و جدی نبوده که با رنگ سفید و بدون بو تولید و ترشح بشوند ، در زمانی که این ترشحات به رنگ زرد در بیایند ، مسلما دچار مشکل های عفونتی و … شده و میبایست نسبت به درمان و پیگیری مشکل ، به جراح زنان و زایمان مراجعه نمایید .

چرا که جراح زنان و زایمان میتواند بهترین گزینه هارا برای درمان و جلوگیری از مشکلات مربوطه برای شما فراهم سازد .